BLESK.CZ

Upravit styl | Podrobná navigace

Společnost


Doporučit článek - Vytisknout článek

Už dnes večer vypukne finálový souboj. Tady je jeho utajovaný scénář

Hvězda finále: "Dýdžej" Turek!

Zajímá vás, jak bude probíhat dnešní finále SuperStar, ve kterém se představí finalisté Petr Bende (27) a Vlastík Horváth (27)? Blesk to ví!

REKLAMA  

Foto

Podařilo se nám totiž získat bodový scénář večera. A jak z něj vyplývá, hlavní hvězdou večera bude po boku obou finalistů autor hitu Stávka dýdžejů Štěpán Turek.

Hned na úvod si oba finalisté vylosují v casinu pořadí, ve kterém budou vystupovat. První zazpívá Bende, po něm Horváth. A pak už přijde první vystoupení finalistů. Společně si střihnou píseň "Say, Say, Say".

Foto

Trvat bude tři a půl minuty. Následovat bude reportáž z roadshow Petra Bende, kterou podnikl v úterý. A pak uvedou moderátoři Petra na jeviště, aby zazpíval pecku kapely No Name "Nie alebo áno".

A po vystoupení poroty bude jeviště patřit Vlastovi Horváthovi! Reportáž z úterní roadshow a pak Vlastova parádní vypalovačka "The Final Countdown" od Europe, kterou nedávno ohromil diváky i porotu.

Foto

A pak to půjde jak na běžícím pásu. Petr Bende si střihne "Feel" od Robbieho Williamse, před kterou budeme moct shlédnout Petrovu vizitku včetně hodnocení poroty z toho finálového večera, ve kterém zazněla.

Totéž pak čeká Vlastíka s písní "Love Is All Around" od Wet Wet Wet. Hodnocení poroty, "pokec" s moderátory, a už je tady další reklamní blok! Po něm následuje píseň "Jen pro tu chvíli", kterou postupně zazpívají oba finalisté.

Foto

A po rekapitulaci už moderátoři uvedou speciálního hosta večera - proslulého generála Hvezdné pěchoty Štěpána Turka! Ten "zazpívá" svou Stávku dýdžejů a první finálový večer se pomalu bude chýlit ke konci. Celá show potrvá podle bodového scénáře 64 minut a dvacet sekund. A kdo bude novou českou SuperStar? To se diváci dozví v neděli večer ve 20 hodin!

Marek Kožušník (11. 6. 2005)