BLESK.CZ

Upravit styl | Podrobná navigace

Společnost


Doporučit článek - Vytisknout článek

"Dýdžej" Turek chce dobýt televize!

Štěpán Turek, "skorogenerál" Hvězdné pěchoty, to pěkně rozjíždí! Před pár dny mu vyšlo cédéčko "Stávka dýdžejů", na kterém jsou kromě megahitu "Velká diskotéková stávka" i další songy z dílny Štěpána Turka. Ten ale míří ještě výš!

REKLAMA  

Foto"V plánu máme vystupování v televizi," řekl Blesku Turkův manažer. "Štěpánovy písničky nasadíme v hitparádě televize Prima "t-music", jednáme i s ostatními televizními stanicemi. O Štěpána je obrovský zájem, jen tento měsíc jsem musel zrušit asi deset koncertů," dodal.

FotoBudou Štěpána chtít i na Nově, která stála díky soutěži "Česko hledá SuperStar" u zrodu této hvězdy? To se ještě neví. "V případě, že by Štěpán vyhrál Hvězdou pěchotu, což je hodně pravděpodobné, by s ním nejspíš natočili nějaký medailónek," vysvětluje dál Štěpánův manažer.

"Během finálového večera SuperStar měl Štěpán vystoupit jako jeden z hostů večera, ale nakonec z toho bohužel sešlo," krčí rameny a je vidět, že má se Štěpánem ještě velké plány.

kož (16. 6. 2005)


Kontextové odkazy eTarget

ELEKTRODUM - IeCenter

Satelitní technika, pozemské digitální přijímače, televizory - MASCOM, NOKIA Elektro: prodlužováky, nabijecky, prepetove ochrany, multimetry, anteny, atd.

Obchodní-dům.cz - Elektronika za skvělé ceny

Veškerá elektronika za trvalé nízké ceny. Komfortní doručení naším řidičem přímo do Vašeho domu. Pro naše zákazníky nabízíme zajímavé slevy až 50%!